Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Návštěvnické centrum Staropramen
Together

Vítejte na webových stránkách Bistra Sisters v centru Prahy. Najdete nás v místě spojeném s novodobými dějinami naší země ve Spálené ulici kousek od Národní třídy. Nedávnou minulostí jsme se inspirovali nejen při navrhování interiéru v klasickém retro stylu, ale také při sestavování našeho menu.

Při přípravě pokrmů vycházíme z tradičního Paukrtovského základu studené kuchyně. Jsme hrdí na základ každého rohlíčku, kterým je naše poctivá domácí majonéza, a také naše majonézové, laktonézové, rybí, tvarohové a jiné saláty.
Čabajky, uheráky, pečená masa, rostbífy, debrecínskou pečeni, sýry, vajíčka, vaječné omelety, pomazánky, studené pěny, čerstvou i nakládanou zeleninu podáváme na křupavém, voňavém a v pekařství Merhaut upečeném rohlíčku.

Stejně jako v Bistro Sisters v ulici Dlouhá je i tady tvůrcem našeho menu šéfkuchař Vladimír Čech. Na základě tradičních a desetiletími prověřených receptů vás překvapíme i zcela novými chutěmi, originální prezentací a nečekanými kombinacemi vždy kvalitních a čerstvých surovin od pečlivě vybraných dodavatelů.

Vedle obložených rohlíčků nabízíme i klasické pomazánky a další produkty 70. a 80. let, které si starší generace pamatují a mladší o nich minimálně slyšely vyprávět. Cílem našeho týmu ze Spálené ulice je vrátit studené kuchyni její zašlou slávu a společně vychovat novou generaci zákazníků, kteří nedají dopustit ani na opravdový prvorepublikový vlašák, ani na majonézu připravovanou z vařeného vajíčka.

Máte chuť na chlebíčky? Přijďte do naší pobočky Bistro Sisters v ulici Dlouhá.

Sisters Bistro